04532821110

choose your language

شما می توانید با ارتباط با ما ( آرکان تک کار ) خودرو مورد نظر را با برند دلخواه خود (با راننده و بدون راننده) در شهر باکو تحویل گرفته و به گشت و گذار در شهر بپردازید.

   09170181110   –   09170131110   –   04532821110  

درباره ما

شرکت تعاونی آرکان تک کار بیله سوار در سال 1398 با 7 نفر اعضاع به ثبت رسید و نوع فعالیت آن (توزیعی) است و در امور مربوط به تهیه و توزیع کالا , تهیه مسکن , خدمات مربوط به اداره مجتمع های مسکونی , خدمات صادرات , اداری , آموزشی , بهداشت  درمانی , مشاوره ای , اشتغال و سایر زمینه ها فعالیت می نماید.

اجاره خودرو در باکو با شرایط آسان و استثنایی به متقاضیان خدمات رسانی می کند. خدمات کرایه خودرو در باکو همراه با یک متصدی فارسی زبان به مشتریان ارائه می شود. اجاره اتومبیل در باکو با قیمت مقرون به صرفه و ارزان به شهروندان باکویی داده می شود. اجاره ماشین در باکو یکی از خدمات مهم آزکان تک کار در خارج از کشور می باشد. نرخ کرایه ماشین در باکو به صورت دلار محاسبه می شود. گردشگران دارای شرایط می توانند از خدمات کرایه اتومبیل در باکو بهره مند شوند.
شرکت آرکان تک کار  با داشتن یک نماینده در شهر باکو تمام نیازهای شهروندان در راستای اجاره خودرو را تامین کرده است. با مطالعه این مقاله می توانید به راحتی می توانید رزرو خودرو در باکو را با قیمت مناسب انجام دهید.
شرایط کرایه خودرو در باکو
خودروهای اجاره ای در باکو به صورت با راننده و بدون راننده خدمات رسانی می شود. وجه تمایز شرکت آرکان تک کار با سایر موسسات در اجاره خودرو در باکو، عدم محدودیت کیلومتری می باشد. حداقل مدت زمان کرایه اتومبیل در باکو، ۲ روز می باشد. تمام خودوهای اجاره ای در باکو از پوشش بیمه کامل بهره مند هستند. اجاره ماشین در باکو ملزم به ارائه مدارک لازم از سوی اجاره کننده می باشد. قیمت کرایه ماشین در باکو دارای قیمت های مقرون به صرفه ای می باشد.

 

مراحل رزرو خودرو در باکو

برای رنت خودرو در باکو می بایست در ابتدا خودروی موردنظر را رزرو کرد. برای کرایه خودرو در باکو باید حداقل ۱ هفته قبل از سفر، خودروی موردنظرتان را رزرو کنید. مراحل رزرو ماشین در باکو شامل موارد زیر می باشد:
 
  • انتخاب خودروی مورد نظر
  • تماس با کارشناسان رنت کنیم در خصوص اعلام موجودی خودرو
  • در صورت موحود بودن خودرو، رزرو آن برای تاریخ و ساعت درخواستی
  • ارسال پیش فاکتور برای تعداد روزهای خودروی رزرو شده
  • تحویل خودروی رزرو شده در فرودگاه باکو توسط نماینده رنت کنیم در باکو
  • در صورت تمایل می توانید خودرو را در محل درخواستی خودتان تحویل بگیرید
  • امضای قرارداد بین طرفین و سپس پرداخت هزینه کرایه خودرو در باکو

 

خودروهای اجاره ای در باکو

ماشین های اجاره ای در باکو شامل خودروهای لوکس و مدل سال می بانشد. تمام خودروهای موجود کم کارکرد می باشند. بیمه ماشین های اجاره ای در باکو شامل بیمه بدنه، بیمه دزدی و بیمه شخص ثالث می باشد. اجاره ماشین در باکو بدون پرداخت هیچ نوع مالیاتی صورت می گیرد. اتومبیل ها با کیلومتر نامحدود در باکو رنت داده می شوند. رزرو خودرو در باکو به صورت رایگان می باشد. و لغو رزرو خودروی رزرو شده بدون خیچ گونه پرداخت خسارتی انجام می شود. 

برخی از خدمات ما ؛

رزرو و اجاره خودرو در ایران و آذربایجان

جهت مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

09170181110 – 09170131110 – 04532821110

all rights reserved © 2022   –  ArkanTeam.com

all rights reserved © 2022   –  ArkanTeam.com